UYMANIZ GEREKEN KAMP KURALLARI

27 - 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Buca Kaynaklar Mevkii’nde bu yıl 3.sü gerçekleştirilecek olan “Teknolojik Uyku Festivali” katılımcılarından, huzurlu, güvenli ve keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak bazı kurallara uymalarını önemle rica ederiz.

 

 1. Yanınızda getirdiğiniz cep telefonu, tablet v.b. tüm cihazlarınızı kayıt noktasında bize teslim etmeniz gerekmektedir. Festival alanına bu cihazların girmesi kesinlikle yasaktır. Festival sona erdiğinde cihazlar katılımcılara teslim edilecektir. Ne de olsa “digital detoks”a geliyoruz…
   
 2. Festival süresince alanda tüm katılımcılarımızın huzurlu ve keyifli vakit geçirebilmesi için gürültü yapılmaması rica olunur.
   
 3. Festival alanında alkol tüketimi kesinlikle yasaktır.
   
 4. Festival alanına giriş yaparken kayıt sırasında çekeceğiniz numaranın bulunduğu alana çadırınızı kurmanız, kamp düzeninin korunabilmesi için zorunludur. Herhangi bir değişim söz konusu olmayacaktır. Belirlenen alanların dışında bir yere çadır kurulması, güvenlik zafiyeti yaratabileceği için izin verilmeyecektir.
   
 5. Festival alanına giriş 27 Temmuz Cuma günü saat:16.00-21.00 arasında yapılacaktır. Bu saatler dışında giriş yapılamayacaktır.
   
 6. Acil durumlar dışında Festival alanının terk edilmesi durumunda tekrar girişe izin verilmeyecektir.
   
 7. Kamp için gerekli tüm malzemelerin eksiksiz olarak getirilmesi rica olunur. (çadır, mat, uyku tulumu, fener, yastık v.b.)
   
 8. Festival alanında görevli arkadaşlarımızın yapacağı uyarılara riayet edilmesi önemle rica olunur.
   
 9. Kronik rahatsızlığı bulunan katılımcıların ilaçlarını yanlarında getirmesi gerekmektedir.
   
 10. 8 yaşından küçük çocuklar festival alanına kabul edilmeyecektir.
   
 11. Festival alanında kesinlikle kullanamayacağız bir başka şey de paranız olacaktır. smiley

 

Tüm bunları okuduktan sonra Müracaat formu için hazırsınız demektir.

Facebookta Paylaş Tweetle